4 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VİRANŞEHİR'Lİ GENÇ BULUNDU !


4 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VİRANŞEHİR'Lİ GENÇ BULUNDU !

.

4 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VİRANŞEHİR'Lİ GENÇ BULUNDU !
Bu içerik 1038 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 4 gün önce kaybolup ailesi tarafından her yerde aranan Viranşehir'li genç Halil Açmak'ın  ( 19 ) sağ salim bulunduğu öğrenildi.

Haber sitemiz genel yayın yönetmeni Abdulkadir DAĞ'a konuyla ilgili bilgi veren kayıp gencin Amcası Necmi Açmak,Yiğeninin bulunduğu ve evine döndüğünü bildirdi.

Haber sitemizde yayınlanan ' Viranşehir'li Halil Heryerde Aranıyor ' başlıklı haberimizin ardından kayıp gencin bulunup evine dönmesi,Ailesine ve sevenlerine büyük mutluluk yaşattı.

Kaybolduğu günden itibaren Halil'in bulunması için her türlü fedakarlığı yapan dost,akraba,arkadaş ve sosyal medya kullanıcı dostlarıma teşekkür ediyorum diyen Necmi Açmak,bu süreçte emeği geçen başta Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Abdulkadir DAĞ olmak üzere tüm destekçilere hayır dualarında bulundu.

Açmak, " Hepinizden Allah razı olsun.Yiğenim Halil sağ salim bu sabaha karşı bulunup evine dönmüştür.Tüm Dost ve Akrabalarımıza duyurulur.' ifadelerini kullandı.

Haber :Abdulkadir DAĞ

İşte haber sitemizde yayınlanan kayıp gencin haberi : 

https://www.viransehirsondakika.com//haber/232/viransehirli-halil-heryerde-araniyor.html

3 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VİRANŞEHİR'Lİ GENÇ BULUNDU ! Viranşehirli kayıp genç kayıp aranıyor viranşehir Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX