BAŞKAN SALİH EKİNCİ'YE ' HAYIRLI OLSUN ' ZİYARETLERİ SÜRÜYOR


BAŞKAN SALİH EKİNCİ'YE ' HAYIRLI OLSUN ' ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

.

BAŞKAN SALİH EKİNCİ'YE ' HAYIRLI OLSUN ' ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Bu içerik 321 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Çiçeği burnunda Belediye Başkanı olan Salih Ekinci'ye 7'den 70'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kamu kurumları başta olmak üzere ilçenin farklı kesimlerinden gün içerisinde çeşitli gruplar halinde bir çok misafirleri ağırlayan Başkan Ekinci'ye halkın ilgisi oldukça büyük.

Hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Hıdrekan Aşireti'nin liderlerinden Kanaat Önderleri Avukat Münir Öztürk,İshak Kaya ve Siverek Ziraat Odası Başkanı Ahmet Ersin Bucak Başkan Ekinci'yi makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Viranşehir'in hizmet alma noktasında önemli kazanım elde ettiğini ve bu kazanımın Genç,Dinamik ve Eğitimli biri olan Salih Ekinci olduğunu vurgulayan Avukat Münir Öztürk ile İshak Kaya ,Başkan Ekinci'yi tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Siverek Ziraat Odası Başkanı Ahmet Ersin Bucak,Viranşehir halkının iradesini sandığa yansıttığını ifade edip “Öncelikle Viranşehir’e hayırlı olmasını diliyorum. Görevinizde başarılar diliyorum. Viranşehir’e hizmet yapacağınızdan hiç kuşkum yok.” Dedi.

Belediye Başkanı Salih Ekinci ise,halkın kendisine olan güven ve ilgiyi boşa çıkarmamak adına mesai kavramı tanımadan çalışacaklarını söyleyip,ziyarettten büyük memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

BAŞKAN SALİH EKİNCİ'YE ' HAYIRLI OLSUN ' ZİYARETLERİ SÜRÜYOR Viranşehir Belediyesi Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Viranşehir Son Dakika Münir Öztürk İshak Kaya Viranşehir Hıdrekan Aşireti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX