RAMAZAN AYI ÖNCESİ MEZARLIKLARDA ‘ BAHAR TEMİZLİĞİ ’


RAMAZAN AYI ÖNCESİ MEZARLIKLARDA ‘ BAHAR TEMİZLİĞİ ’

.

RAMAZAN AYI ÖNCESİ MEZARLIKLARDA ‘ BAHAR TEMİZLİĞİ ’
Bu içerik 231 kez okundu.

Viranşehir Belediyesi, Yaklaşan Ramazan ayı öncesi şehir merkezinde bulunan mezarlıklara yönelik ‘ Bahar Temizliği ’ çalışması başlattı.

Belediye Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personelleri tarafından yürütülen çalışma kapsamında mezarlıklar temizlenerek uzayan yabani otlar ise biçilmeye başlandı.

Ramazan ayında vatandaşların kabir ziyaretlerini daha rahat ortamda gerçekleştirebilmesi amacıyla yürütülen ‘ Bahar Temizliği ’ çalışmasının tüm mezarlıklarda yürütüleceği öğrenildi.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Halkımızın manevi değerleri bizim önceliklerimizdendir diyerek, bu anlamda şehir merkezindeki mezarlıklarda genel bir çalışma başlattıklarını söyledi.

Mezarlıkların kendi sorumluluk alanı dışında olmasına rağmen Büyükşehir ayrımı yapmaksızın koordineli olarak ‘ Bu iş benim bu iş Büyükşehirin demeden ’ Viranşehir halkına hizmet edeceklerini sözlerine ekleyen Ekinci, Hizmetlerinin bunlarla sınırlı olmayacağını kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Belediyesi Bahar Temizliği Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX