VİRANŞEHİRLİ GENÇLER'DEN AVRUPA BAŞARISI


VİRANŞEHİRLİ GENÇLER'DEN AVRUPA BAŞARISI

.

VİRANŞEHİRLİ GENÇLER'DEN AVRUPA BAŞARISI
Bu içerik 391 kez okundu.
Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Kulübüne bağlı 1 Antrenör ile 7 sporcu, 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılan Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği (WAKO) ve Türkiye Kick Boks Federasyonunun 2019 yılı faaliyet takvimindeki 4. Uluslararası Türkiye açık Kick Boks Avrupa Kupasına 29 Ülkeden 361 Kulüp ile 2500 katılımcının yer aldığı organizasyonda 3 sporcu 3'ncü olarak Avrupa başarısı elde etti.

Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Derneği'ne bağlı Kick Boksçu gençler, hem hayırlı olsun hemde başarılarını paylaşmak adına Başkan Ekinci'ye ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Derneği Başkanı Ahmet Yılmaz,Takım Koordinatörü Kick Boks Koordinatörü Polis Memuru Mustafa Güntekin,Antrenör Mazlum Oktay ve sporcu gençler katıldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,Turnuva'ya katılan sporcuların ilçe adına önemli bir başarı elde ettiğini belirterek,başarılarından dolayı sporcuları ve emeği geçenleri tebrik etti.

Viranşehir Belediyesi olarak spor'a ve sporcuya her daim önem verip destekleyeceklerini sözlerine ekleyen Başkan Ekinci," Emek verilip elde edilen başarı hiç bir zaman tesadüf değildir.Bu bir ekip işidir.Ve bu ekip ilçe adına önemli bir başarı elde etmiştir.Kendilerine teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum." Dedi.

Takım Koordinatörü Mustafa Güntekin ise,Turnuva'ya 7 sporcu gönderdiklerini,sporculardan 3'nün 3'nclük elde ettiğini kaydetti.

Kulüp olarak 2018 yılında Elazığ' da yapılan Türkiye Şampiyonasına 13 Sporcu götürdüklerini,1 Sporcu'nun yarı final, 5 Sporcu da çeyrek final oynadığını söyleyen Güntekin, " Şartlarımız iyileştirildiği takdirde hedefimiz daha fazla sporcu götürerek turnuvalarda final Oynayıp İlçemize Altın madalyalar ve milli sporcular kazandırmaktır." Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

VİRANŞEHİRLİ GENÇLER'DEN AVRUPA BAŞARISI Viranşehir Kick Boks Viranşehir Haberleri Türkiye Genç Kick Boks Turnuvası Ahmet Yılmaz Mustafa Güntekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX