BAŞKAN EKİNCİ,KIRSALDA ÇALIŞMALARIN STARTINI VERDİ


BAŞKAN EKİNCİ,KIRSALDA ÇALIŞMALARIN STARTINI VERDİ

.

BAŞKAN EKİNCİ,KIRSALDA ÇALIŞMALARIN STARTINI VERDİ
Bu içerik 342 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,Kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşenmesi çalışmaların startını verdi.

Göreve gelmesi ile birlikte kolları sıvayan Başkan Ekinci,çalışmalara hızlı başladı.Yerel seçimlerin ardından bir yandan tebrikleri kabul etmeye devam eden Başkan Ekinci,ilçe genelinde çalışmaların aksamaması için ekiplere talimat verdi.

Talimat ile birlikle Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,Sağırtaş mahallesinde üst yapı çalışmalarına başladı.

Bir kaç gün içerisinde çalışmaların bitirilmesini hedeflediklerini belirten Başkan Ekinci, " Halkımıza seçim vaatlerimizi verirken, hizmetlere devam edeceğimizi belirtmiştik. Bu anlamda Kırsal alanda üst yapı çalışmalarının startını verdik. Yağışlı havalar nedeni ile çalışmalarımız biraz geç başladı. Fakat kısa süre içinde çalışmalarımızı hızlandırdık. Halkımızın ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”Diye Konuştu.

BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA ÇALIŞMALARIN STARTINI VERDİ Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Belediyesi Son Dakika Viranşehir Salih Ekinci Viranşehir Fen İşleri Mahmut Güldaş Viranşehir Sağırtaş Mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX