BAŞKAN EKİNCİ A HABER' E KONUŞTU !


BAŞKAN EKİNCİ A HABER' E KONUŞTU !

.

BAŞKAN EKİNCİ A HABER' E KONUŞTU !
Bu içerik 283 kez okundu.

Viranşehir'in çiçeği burnunda Belediye Başkanı Salih Ekinci,A Haber'in canlı yayın konuğu olarak,proje ve yapılacak olan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Göreve geldiği günden beri AK Belediyecilik ve Gönül Belediyeciliğini benimseyeceklerini her fırsatta dile getiren Başkan Ekinci,A Haber'in mikrofonlarına yapılacak hizmetler hakkında konuştu.

Başkan Ekinci,Viranşehir'in yerel seçimlerde zaferle ayrıldığını ifade ederek, " Yerel seçimlerde zaferle ayrıldığımız için çok mutluyuz.Reis-i Cumhurumuza bir sözümüz vardı Viranşehir'i alacağız diye ve aldık.Vatandaşlarımızda bizleri mahçup etmedi.47.39 oy oranı ile bu zaferimizi Reis-i Cumhurumuza hediye ettik. Bundan sonra bu kazanımın ardından hiç bir ötekileştirme yapmadan Viranşehir'de AK Belediyeciliğin nasıl olduğunu göstermektir ve 20 yıldır iktidarın nimetlerine susamış bir ilçe olarak bu nimetleri vatandaşlarımıza buluşturacağız." Diye konuştu.

' 20 yıldır Esaret altında olan ilçe AK Parti İktidarı ile buluştu '

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr.Halil Özşavlı da ,Viranşehir halkına ve A Haber' e teşekkür ederek," Belediye Hizmet binasında Türk Bayrağı ve Ümmetin Liderinin resmi dalgalanıyor.Biz Bundan çok mutluyuz ve gururluyuz.Reis-i Cumhurumuza bir söz vermiştik Salih Ekinci arkadaşımız aday olursa kazanırız diye ve nitekim öyle oldu ve kazandık.Çünkü ondaki azmi,cevheri ve dinamizmi gördük.Reis-i Cumhurumuzda bizleri kırmadı ve teveccüh gösterdi.Elhamdülillah 20 yıldır adeta esaret altında olan ilçemizi AK Parti iktidarıyla hayırlısı ile buluşturmuş olduk." Dedi.

' Viranşehir'i sınırsız hizmet bekliyor '

Viranşehir'i bundan sonra neler bekliyor sorusu üzerine Vekil Özşavlı, " Viranşehir'i öncelikle sınırsız hizmet bekliyor.Ötekileştirmeden kimseyi uzaklaştırmadan,herhangi bir ayrım yapmadan,oy veren vermeyen herkesi kucaklayacak bir başkan var.AK Parti Belediyesinin anlayışı bu.Onun dışında istihdama yönelik projelerimiz var,onları geliştirmeye çalışacağız ilçemizde nüfus kalabalık,işsizlik çok fazla bir nebze olsun bu yaraya merhem olmaya çalışacağız.Hep beraber bir ekip halinde ilçemizi daha müreffeh hale getireceğiz." Şeklinde konuştu.

' 60 Proje değil 200 proje ile bitireceğiz '

Son olarak halkın beklentileri var AK Parti'den ve bunun için neler söyleyeceksiniz ? sorusu üzerine Belediye Başkanı Salih Ekinci," Halkımız bize güvendi bizi buraya getirdi sağ olsunlar.Onların güvenini su istimal etmeyeceğiz.Tabiî ki en büyük sorunumuz issizliktir Viranşehir'de.Takibi ilk yapacağımız işte istihdam alanı kurmaktır.Burada organizemizi daha aktif hale getirerek işsizliği çözeceğiz.Ondan sonra yol,kaldırım gibi şeyler çok kolaydır.En önemlisi de 60 Ayda 60 proje ile yola çıktık ve halkımıza bir söz verdik.inşallah göreve gelirsek biz bu 60 proje değil de 200 proje ile bitireceğiz 5 yılımızı."

A Haber'e konuşan Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr.Halil Özşavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

viranşehir belediye başkanı salih ekinci Salih Ekinci A Haber Viranşehir Viranşehir Haberleri A Haber Halil Özşavlı Ali Tekin AK Parti Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX