VİRANŞEHİR BUHARA DERNEĞİNDEN HAYRA DAVET KERMESİ


VİRANŞEHİR BUHARA DERNEĞİNDEN HAYRA DAVET KERMESİ

.

VİRANŞEHİR BUHARA DERNEĞİNDEN HAYRA DAVET KERMESİ
Bu içerik 191 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Semerkand şirketler grubuna bağlı Buhara Eğitim ve Kültür Derneği, fakir öğrenci, yetim ve muhtaç aileler yararına “Hayra Davet Kermesi” düzenledi.

İlçenin Kışla mahallesinde antin parkında düzenlenen kermesin açılışına, Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, Dernek Başkanı Mahmut Çiftçi, Dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği kermeste yöresel ev yemekleri, tatlılar, Giyim ve dini kitaplar vatandaşların beğenisine sunuldu.

İlçedeki Fakir öğrenci, Yetim ve Muhtaç aileler yararına düzenlenen kermesin hayırlara vesile olmasını dileyen Milletvekili Halil Özşavlı, Buhara Eğitim ve Kültür Derneği’ne teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kermeste elde edilecek gelirlerin fakir öğrenci, yetim ve muhtaç aileler yararına kullanılacağını ifade eden Dernek Başkanı Mahmut Çiftçi ise, “Başta bizim amacımız Allah rızasını kazanıp birkaç fakir öğrenci, yetim ve mağdur aileleri sevindirmektir. Kermesimiz 1 hafta açık kalacak. Tüm Viranşehir halkına bu Hayra Davet Kermesine davet ediyorum. Bu hayır işine destek veren ve verecek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Viranşehir Buhara Derneği Viranşehir Semerkand Hayra Davet Kermesi Mahmut Çiftçi Halil Özşavlı Arslan Çiftçi Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX