TBMM İDARE AMİRİ ÖZCAN’DAN BAŞKAN EKİNCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


TBMM İDARE AMİRİ ÖZCAN’DAN BAŞKAN EKİNCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

.

TBMM İDARE AMİRİ ÖZCAN’DAN BAŞKAN EKİNCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 314 kez okundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan,Viranşehir Belediye Başkanlığına seçilen Salih Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TMBB İdare Amiri Özcan'ı makam ağırlayan Belediye Başkanı Salih Ekinci,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, " Sayın Dr. Halil Özcan’a bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah ilerleyen süreçte kendilerinin de desteğiyle Viranşehir’e büyük hizmetlerimiz olacaktır. El ele verip bunları hep birlikte başaracağız." Dedi.

Özcan ise,Viranşehir halkının yerel seçimlerde tercihini AK Parti'den yana kullandığını ifade edip, " Bu süreçte Sayın Başkanımız ve İlçe Teşkilatımız büyük emek vererek seçim süresince dur durak bilmedi. Bizlerde zaman zaman bu çalışmalara iştirak ederek katkıda bulunduk.Bu zafer hepimizin zaferidir.Umarız elde edilen başarı ile Şanlıurfa'mızın güzide ilçelerinden biri olan Viranşehir halkı İktidar partimizin nimetlerinden faydalanıp güzel hizmetlerle tanışacaktır.Ben Sayın Başkanımıza hayırlı olsun diyor ve İlçe Teşkilatımızı kutluyorum.”Diye konuştu. 

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin,AK Parti Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış,AK Parti Belediye Meclis üyeleri,Merkez ve Kırsal Mahalle Muhtarlarının bir kısmı hazır bulundu.

Halil Özcan TBMM Amiri Halil Özcan AK Parti Şanlıurfa Viranşehir Viranşehir Belediyesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Salih Ekinci Ali Tekin Son Dakika Viranşehir Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX