VİRANŞEHİR'İN İLK AKSİYON FİLMİ ' KIRMIZI TAŞ ' FRAGMANI YAYINLANDI


VİRANŞEHİR'İN İLK AKSİYON FİLMİ ' KIRMIZI TAŞ ' FRAGMANI YAYINLANDI

.

VİRANŞEHİR'İN İLK AKSİYON FİLMİ ' KIRMIZI TAŞ ' FRAGMANI YAYINLANDI
Bu içerik 1851 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde yönetmenliğini Suriyeli Zakaria Saqr'ın yaptığı,aksiyon dolu ' Kırmızı Taş ' Filmi'nin fragmanı yayınlandı.

Aralarında Suriyelilerinde bulunduğu 35 kişilik amatör oyuncu grubu,Viranşehir'de uyuşturucu ticaretini anlatan bir aksiyon filmi çekti.Esnaf, öğretmen ve öğrencilerin de yer aldığı ' Kırmızı Taş ' Filmin 9 ayda tamamlanarak hazır hale getirildi.

Sosyal medyada yayınlanan ve kısa sürede büyük bir ilgi Kırmızı Taş filminin fragmanı sonrası film önümüzdeki günlerde sinemalarda yer alacağı öğrenildi.

Filmin görüntü yönetmenliğini yapan Hüseyin Demirtaş isimli Öğretmen, Viranşehir'de yerli ve milli olarak tanımladıkları bir film çektiklerini ve film ile insanları uyuşturucudan uzak tutmayı amaçladıklarını söyledi.

Suriyeli Zakaria Saqr ile birlikte Viranşehir'de aksiyon dolu bir film hazırladıklarını sözlerine ekleyen Demirtaş,Filmin uzun uğraşlar sonucu bitirilerek hazır hale getirildiğini kaydetti.

İlçenin farklı noktalarında çekilen filmde çok sayıda Viranşehir'li gencin yer aldığını söyleyen Demirtaş, amatör çapta profesyonel film çekiminde destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Filmin genel yayın yönetmeni Zakaria Saqr ise,el ele vererek yılmadan güzel bir çalışma ortaya çıkardıklarını belirtip ilçe halkından manevi destek beklediklerini dile getirdi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

 

Viranşehir Viranşehir Kırmızı Taş Film Zakaria Saqr Hüseyin Demirtaş Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir Aksiyon Film
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX