BAŞKAN EKİNCİ'DEN ESNAFLARA ' TEŞEKKÜR ' ZİYARETİ


BAŞKAN EKİNCİ'DEN ESNAFLARA ' TEŞEKKÜR ' ZİYARETİ

.

BAŞKAN EKİNCİ'DEN ESNAFLARA ' TEŞEKKÜR ' ZİYARETİ
Bu içerik 411 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,31 Mart yerel seçimlerdeki desteklerinden ötürü esnaflara ' Teşekkür ' ziyaretinde bulundu.

Sabah mesaisine esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyareti ile başlayan Başkan Ekinci,ilk teşekkür ziyaretini İlçenin Ceylanpınar caddesi üzerinde bulunan ve Esnaf ve vatandaşlara yönelik yaptı.Başkan Ekinci teşekkür ziyaretinde halkın sorunlarını da dinlemeyi ihmal etmedi.

' Bundan sonra sürekli sahada halkımız ile iç içe olacağız '

Ziyarette halkın sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekinci, tebrik ziyaretlerinden dolayı fırsat bulup alana çıkamadığını belirtirken, bundan sonra sürekli sahada ve halkla iç içe olacağını söyledi.

Söz verdikleri gibi belediyeyi halka beraber yöneteceklerine vurgu yapan Ekinci, hedefinin Viranşehir’i metropollerin en güzel kentleriyle yarıştırmak olduğunun altını çizdi.

Esnafların sıkıntı ve sorunlarını çok iyi bildiğini sözlerine ekleyen Başkan Ekinci, “ Biraz zamana ihtiyacımız var. Allah’ın izniyle her şey çok daha güzel olacak. Viranşehir’in sorunları ve sıkıntılarının çözümü için gece gündüz çalışacağımdan hiç şüpheniz olmasın.” Diye konuştu.

Başkan Ekinci’yi sıcak ilgiyle karşılayan Esnaflar ise, Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye güvendiklerini ve inandıklarını ifade ederek, ziyaretlerinden ötürü Başkan’a teşekkür etti.

Viranşehir Belediyesi Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Son Dakika Viranşehir Ekinci Esnafa teşekkür ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX