HADİ KUTLU MTA LİSESİ'NDEN ÖZ KAYNAKLARIYLA TÜBİTAK BİLİM ve TEKNOLOJİ FUARI


HADİ KUTLU MTA LİSESİ'NDEN ÖZ KAYNAKLARIYLA TÜBİTAK BİLİM ve TEKNOLOJİ FUARI

.

HADİ KUTLU MTA LİSESİ'NDEN ÖZ KAYNAKLARIYLA TÜBİTAK BİLİM ve TEKNOLOJİ FUARI
Bu içerik 1403 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde,Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kendi öz kaynaklarıyla 4. Tübitak Bilim ve Teknoloji Fuarı açtı.

Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 4'ncüsü düzenlenen fuar açılışına Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut,Şube Müdürleri,Okul Müdürleri,Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Fuar açılışının ardından Milli Eğitim Müdürü Mehdi Şube Müdürleri ile birlikte Turğut Okul Müdürü Sedat Gören eşliğinde stantları gezerek projeler hakkında bilgi aldı.

Bilim ve Teknoloji fuarını oldukça beğendiğini belirten Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut,Eğitim camiası olarak Hadi Kutlu Lisesi'ne ayrı bir önem verdiklerini söyledi.

Hadi Kutlu Lisesi'nin başarılı Okul Müdürü Sedat Gören eşliğinde güzel bir çalışma ortaya çıkarıldığını sözlerine ekleyen Turğut, " TÜBİTAK 4006 fuarının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.Bu Okulun projeleri Hibe programından geçmemesine rağmen öz kaynakları ile güzel bir fuar açıldığına şahit olduk.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Hadi Kutlu Lisesinin bilimsel anlamda pozitif çalışmaları var bunu bakanlık nezdindede görüyoruz.Buna katkı sunan Öğretmen,Öğrenci ve Velilerden Allah razı olsun." Dedi.

Okul Müdürü Sedat Gören ise,büyük bir emek ve gayretle bu yıl kendi öz kaynakları ile 4'ncü Tübibat 4006 Bilim ve Teknoloji fuarı açtıklarını ifade ederek,emeği geçen Öğretmen,Öğrenci ve Velilere teşekkür etti.

Hadi Kutlu Lisesi olarak hedeflerini her geçen gün büyütüp önemli başarılara imza atmak için tüm imkanları zorlayacaklarını kaydetti.

Haber :Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Hadi Kutlu Lisesi Sedat Gören TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Viranşehir Haberleri Viranşehir Eğitim İlçe Milli Eğitim Mehdi Turğut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX