EKİNCİ ANKARA’DA AÇIKLADI: KAMP VERİMLİ GEÇTİ !


EKİNCİ ANKARA’DA AÇIKLADI: KAMP VERİMLİ GEÇTİ !

.

EKİNCİ ANKARA’DA AÇIKLADI: KAMP VERİMLİ GEÇTİ !
Bu içerik 767 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti’nin Kızılcahamam kampında temaslarda bulundu.

Ankara Kızılcahamam’da yapılan AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,İçişleri Başkanı Süleyman Soylu başta olmak üzere ; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,Dış İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz gibi bir çok önemli isimlerin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri ile görüşme fırsatı buldu.

Yetkili isimlerle yaptığı görüşmelerde Viranşehir'in sorunlarını aktaran Ekinci, ilçeye yapılması planlanan proje ve hizmetle için destek istedi.

' Gönül Belediyeciliği kampı verimli geçti '

Başkan Ekinci,Kızılcahamam kampında verimli görüşmeler yaptığını belirterek, “Çok şükür Kızılcahamam kampında verimli görüşmelerimiz oldu. Her fırsatta ilçemizin sorunlarını aktardık. Bakanlarımız ve bürokrasinin önemli yerlerinde bulunan yetkililere ilçemizde hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi anlattık ve kendilerinden destek istedik.  Bazı konularda sözler de aldık. İnşallah önümüzdeki aylarda yapmış olduğumuz bu görüşmelerin semeresini alacak ve ilçemize güzel hizmetler yapacağız.” Dedi.

AK Parti Ankara Kızılcahamam AK Parti 28.İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir Viranşehir Belediyesi Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX