VİRANŞEHİR’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI


VİRANŞEHİR’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

.

VİRANŞEHİR’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Bu içerik 279 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde havaların ısınması ile birlikte, çevreye rahatsızlık veren sinek ve çeşitli haşerelere karşı etkin mücadele sürdürmek amacıyla Viranşehir Belediyesi tarafından ilaçlama çalışmalarına start verildi.

Viranşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce, hastalık ve zararlılarla mücadele kapsamında ilçe genelinde ilaçlama çalışması başlatıldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci yaptığı açıklamada, Vatandaşların her açıdan daha rahat koşullarda yaşaması için gayret gösterdiklerini aktararak, "Halkımızın daha rahat bir yaşam sürmesi için belediyemiz olarak tüm birimlerimizle birlikte çalışmalara başladık. Havaların ısınmasıyla birlikte ilaçlama programımızı da başlattık. Şehrimizin genelinde sinek ve çeşitli haşerelere karşı ilaçlama faaliyetleri büyük bir titizlikle devam edecek." Dedi.

Ekinci, İlçenin genelinde çalışmalarının periyotlar halinde, etaplara ayrılarak devam edeceğini kaydetti.

Viranşehir Belediyesi Viranşehir'de İlaçlama çalışması Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Salih Ekinci Viranşehirde haşere İlaçlama viranşehir Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX