VİRANŞEHİR'DE SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ


VİRANŞEHİR'DE SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

.

VİRANŞEHİR'DE SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ
Bu içerik 229 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde,obezite ve sağlıklı yaşama dikkat çekerek farkındalık oluşturmak adına sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

Viranşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yürüyüş Belediye spor kompleksinden başlayıp Dörtyol mevkisine kadar devam etti.

Çeşitli sloganlar içeren ve dövizlerin açıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşüne Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Rağıp Yıldırım,İlçe Sağlık Müdürü Dr. Lokman Doğan ve sağlık personelleri katıldı.

Yürüyüş sonunda konuşan Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Rağıp Yıldırım, Sağlıklı bir yaşam için insanların her gün yürümesi gerektiğini belirterek, Şartlar ne olursa olsun spor alışkanlığının sağlıklı ve kaliteli yaşam için sürdürülmesi gerektiğine dikkat çekti.

Gerçekleştirilen bu tür etkinliklere önem verdiklerini sözlerine ekleyen Yıldırım,Sporun bir yaşam tarzı olduğunu kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü Lokman Doğan Viranşehir Sağlık Yürüyüşü Viranşehir Sağlık Viranşehir Haberleri Sağlık Viranşehir Belediyesi Rağıp Yıldırım Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX