BAŞKAN EKİNCİ’DEN RAMAZAN AYI MESAJI


BAŞKAN EKİNCİ’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

.

BAŞKAN EKİNCİ’DEN RAMAZAN AYI MESAJI
Bu içerik 215 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

On bir ayın Sultanı Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, tüm İslam aleminin büyük bir özlemle beklediği bir Ramazanı Şerif’e daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Başkan Ekinci, mesajında, “Başlangıcı rahmet, ortası mağfiret ve sonu bereket mevsimi olarak adlandırılan bu ay içinde Ramazanın bolluk ve bereketiyle iftar sofralarımızda fakir ve muhtaç durumdaki kardeşlerimize yer açmaya, öksüz, dul ve yetimleri sevindirmeye, nefsani duygularımızı bir nebze olsun terbiye etmeye güzel bir vesile olacaktır.Komşumuzdan başlayarak, dünyanın herhangi bir köşesinde zorluk içerisinde yaşam mücadelesi veren Müslüman kardeşlerimize yardım eli uzatmak, onların ihtiyaçlarını temin etmeye gayret etmek yüce Rabbinin rızasını dileyen herkes için büyük bir fırsattır. Ramazan ayında tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadet ve duaların, yüreklerimizde gürleyen şefkat ve merhamet duygularımızın en yakın çevremizden başlayarak bütün yurdumuza ve insanlık alemine uzanan hoşgörü iklimine dönüşeceğine gönülden inanıyorum. Bu vesileyle başta Viranşehir ve Ülkemiz olmak üzere tüm İslam Aleminin , mübarek ramazan ayını tebrik eder, bu mübarek ayın memleketimiz başta olmak üzere tüm İslam alemine Sağlık,huzur,birlik,beraberlik, barış, adalet ve kardeşlik getirmesini, hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ramazan Ayı Viranşehir Belediyesi Viranşehir Ramazan ayı Belediye Başkanı Salih Ekinci 11 Ayın Sultanı Güncel Dini Günler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX