VİRANŞEHİR ENGELLİLER DERNEĞİ UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR


VİRANŞEHİR ENGELLİLER DERNEĞİ UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR

.

VİRANŞEHİR ENGELLİLER DERNEĞİ UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR
Bu içerik 570 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde,Engelliler Derneği Engelli bireylerin topluma kazandırılması amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Dernek olarak Engelli bireylerin umudu olmayı sürdüren Viranşehir Engelliler Derneği,çalışmalara bir yenisini daha ekledi.Dernek Başkanı Şeyhmus Belca'nın yönetimindeki Dernek,yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda Ramazan Dağdelen ( 21 ) isimli doğuştan Engelli vatandaşın Engelliler Derneği'ne yaptığı başvurunun ardından Engelli vatandaşa ihtiyacı olan tekerlekli sandalye hediye edildi.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Engelliler Derneği Başkanı Şeyhmus Belca,Ramazan ayında da Engelli vatandaşların umudu olmayı sürdürdüklerini belirterek,bu anlamda Ramazan Dağdelen isimli vatandaşa zaman kaybetmeden tekerlekli sandalye teslim ettiklerini söyledi.

Tekerlekli sandalyeyi güle güle kullanmasını temenni eden Başkan Belca,Tekerlekli sandalyesine kavuşan Ramazan Dağdelen'in yüzündeki mutluluk ifadesinin kendilerini oldukça mutlu ettiğini kaydetti.

Ramazan Dağdelen ise,Viranşehir Engelliler Derneği'ne teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Engelliler Derneği Şeyhmus Belca Viranşehir Engelli Engelli Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir Ramazan Dağdelen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX