VİRANŞEHİR’DE MAZLUM VE MAĞDURUN UMUDU BEŞİR DERNEĞİ !


VİRANŞEHİR’DE MAZLUM VE MAĞDURUN UMUDU BEŞİR DERNEĞİ !

.

VİRANŞEHİR’DE MAZLUM VE MAĞDURUN UMUDU BEŞİR DERNEĞİ !
Bu içerik 807 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, Semerkand Beşir Derneği mazlum ve mağdura umut olmaya devam ediyor.

Yaptığı insani yardım faaliyetleri ile gönüllerde yer edinmeyi sürdüren Beşir Derneği, bu yılda Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine kucak açtı.

Ramazan ayının önemine binaen insani yardım çalışmaları kapsamında Beşir Derneği Viranşehir Temsilciliği,1475 Aileye gıda yardımında bulundu.

Veren el ile alan el arasında köprü vazifesinde bulunan Beşir Derneği, Ramazan ayında 1500 Aileye gıda paketi ulaştırmayı hedefliyor.

Konu ile Semerkand Beşir Derneği Viranşehir İlçe Temsilcisi Hasan Kaçan, mazlumun ve mağdurun umudu olmak için insani yardım faaliyetlerinde bulunduklarını belirterek, bu anlamda Ramazan ayında gönüllere girdiklerini söyledi.

Gıda yardımının dışında yaklaşan Ramazan bayramı öncesi Ailelere giyim yardımında da bulunduklarını sözlerine ekleyen Kaçan, “ Beşir Derneği olarak kimsesiz ihtiyaç sahibi insanların gönüllerine giren önemli bir yardım kuruluşudur. Bu bağlamda bizlerde Viranşehir İlçe temsilciliği olarak insani yardım faaliyetlerinde bulunuyoruz. Evinde aşı olmayan insanlarımıza sıcak aş vererek kalpleri ısıtıyoruz. Tamamen Allah rızasını kazanmak için yaptığımız yardımlarda emeği geçen tüm hayırseverlerimize de sonsuz teşekkür ediyorum. Beşir Derneği mazlumun ve mağdurun umut ışığıdır.” Diye konuştu.

Kaçan, öte yandan Kurbanlık et dağıtımını da yaptıklarını belirterek, faaliyetlerinin kesintisiz süreceğini kaydetti.

Haber :Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Beşir Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX