VİRANŞEHİR'DE ÇEVRE YOLU PROJESİ İÇİN İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ


VİRANŞEHİR'DE ÇEVRE YOLU PROJESİ İÇİN İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

.

VİRANŞEHİR'DE ÇEVRE YOLU PROJESİ İÇİN İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Bu içerik 1103 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde,Çevre yolu projesinin hızlandırılarak bir an önce hayata geçirilmesi için istişare toplantısı düzenlendi.

Viranşehir Belediyesi toplantı salonunda Belediye Başkanı Salih Ekinci,Belediye meclis üyesi Eyyüp Öztürk, Belediye İmar Müdürü Hıdır Çakar ve İmar müdürlüğüne bağlı teknik personelin katılımıyla Karayolları 9.Bölge müdürlüğü yetkilileri ile toplantı yapıldı.

Toplantıda Karayolları Proje baş mühendisi Ali Asef Cengiz tarafından Başkan Ekinci’ye sinevizyon eşliğinde çevre yolu ile ilgili bilgi verildi.

Yaklaşık 1 saat süren toplantı sonunda konuşan Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir’de sıkışan trafiğin rahatlaması için çevre yolunun şart olduğunu belirterek, projenin hızlanması ve bir an önce hayata geçirilmesi konusunda ellerinden gelen desteği ve kolaylığı sunacaklarını söyledi.

İlçe halkına verdikleri sözlerin arkasında olduğunu ifade eden Başkan Ekinci, Çevre yolu gibi verilen bütün sözleri bir bir gerçekleştireceklerini kaydetti.

Koltuğa oturmak için gelmediğini yineleyen Başkan Ekinci, hedefinin Viranşehir’i daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanılır bir kent yapmak olduğunun altını çizdi.

Toplantıda çevre yolunda yapılacak değişiklikler,geçiş yolları, kavşak ve köprüler konusunda istişarelerde bulunulurken,toplantıya Belediye Başkanı  Salih Ekinci, Karayolları 9.Bölge müdürlüğü etüd proje baş mühendisi Ali Asef Cengiz, proje mühendisi Neslihan Bedirhanoğlu Taş, Belediye meclis üyesi Eyyüp Öztürk, Belediye İmar Müdürü Hıdır Çakar ve İmar müdürlüğüne bağlı teknik personel katıldı.

 

Viranşehir Belediyesi Salih Ekinci Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Viranşehir Son Dakika Çevre Yolu Viranşehir Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX