VİRANŞEHİR’DE UNLU MAMÜL ÜRETİM YERLERİ’NE DENETİM


VİRANŞEHİR’DE UNLU MAMÜL ÜRETİM YERLERİ’NE DENETİM

VİRANŞEHİR’DE UNLU MAMÜL ÜRETİM YERLERİ’NE DENETİM
Bu içerik 264 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Halk sağlığını korumaya yönelik Viranşehir Belediyesi, denetimlerine aralıksız devam ediyor.

Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehrin bir çok noktasında faaliyet gösteren unlu mamül üretim yerlerinde ekmek gramajı ve hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Belirli aralıklarla ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamul üreten iş yerlerinde denetim yapan ekipler, Vatandaşların birçok alanda olduğu gibi gıda sektöründe de daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alması amacıyla gerçekleştirdiği denetimlerde Hijyen ve ekmek gramajları kontrol edildi.

Halkın daha güvenli ve kaliteli bir hizmet alması amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde çeşitli uyarılarda bulunan ekipler, birçok alanda olduğu gibi fırın denetimlerinin de belirli aralıklarla devam edeceğini bildirdi.

İncelemelerde esnaf ve çalışanlara çeşitli konularda uyarılarda bulunan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını tehdit eden durumlarla karşılaşan vatandaşların 153 numaralı telefondan Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ulaşabileceklerini kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX