ŞEHİT AİLELERİ VE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ONURUNA İFTAR YEMEĞİ


ŞEHİT AİLELERİ VE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ONURUNA İFTAR YEMEĞİ

.

ŞEHİT AİLELERİ VE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ONURUNA İFTAR YEMEĞİ
Bu içerik 740 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde,Ramazan ayı dolayısıyla gönül kapılarını açmaya devam eden Viranşehir Belediyesi, Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği onuruna iftar yemeği düzenledi.

Belediye hizmet binası avlusunda gerçekleştirilen iftar programına Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci eşi Sibel Ekinci,İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Onurcan,İlçe Emniyet Müdürü Kılıç Aslan,Belediye Başkan Yardımcıları Arslan Çiftçi,Rağıp Yıldırım,Belediye Meclis Üyeleri,Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.İlhan Erkan,İlçe Tarım Müdürü Siraç Yolcu,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı M.Garip Köroğlu,Belediye Personelleri,Aileleri,Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği üyeleri katıldı.

İftar emeği öncesi misafirleri kapıda karşılayan Belediye Başkanı Salih Ekinci,masaları tek tek dolarak davetlilerle selamlaşıp hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemekte Belediye Başkanı Salih Ekinci" Belediye personeli ve aileleri, Şehit ve Gaziler Derneği ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve paylaşma duygularımızı pekiştirdik. Ramazan ayının sağlık, huzur ve mutlululuğa vesile olması dileği ile Ramazan’ın feyzinden, bereketinden, rahmetinden istifade edilmesini temenni ediyorum. Cenabı Hak’a hamdolsun bizleri sağlıkla, huzurla yine bir iftar sofrasında buluşturdu. Ramazan, paylaşma, bereket ve rahmet ayıdır. Bizler Viranşehir Belediyesi olarak personelimizle ve halkımızla kocaman bir aileyiz ve ailemizle bu mübarek ayda rahmeti bereketi paylaşalım istedik. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun."Dedi.

Başkan Ekinci’nin konuşmasından sonra okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı.

Programa katılan davetliler ise, iftar organizasyondan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Viranşehir Belediyesi Şehit ve Muharip Gaziler Derneği Şehit Aileleri Derneği Muharip Gaziler Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Son Dakika Viranşehir İftar Yemeği Gönül kapısı Gönül Belediyeciliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX