VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 2019 YILI İLAÇ ALIM İHALESİ


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 2019 YILI İLAÇ ALIM İHALESİ

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 2019 YILI İLAÇ ALIM İHALESİ
Bu içerik 1069 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde,sivrisineksiz bir yaz hedefleyen Viranşehir Belediyesi 2019 yılı için ilaç alım ihalesi gerçekleştirdi.

Yaz aylarında vatandaşların gönül rahatlığı ile dinlenebilmelerini sağlamak amacıyla 8 Bin Lt İnsektisit ilaç alım ihalesi yapıldı.

 Sivrisinekle etkin mücadele kapsamında Belediye toplantı salonunda yapılan 8 Bin Lt İnsektisit ilaç alım ihalesine 3 istekli firma katıldı.

Belediye Birim müdürlerin nezaretinde yapılan ilaç alım ihalesinde isteklilerin vermiş olduğu teklifler komisyon tarafından kapalı zarfları açılarak teker teker okundu. Basına açık şeffaf olarak gerçekleşen ihalede isteklilerin vermiş olduğu teklifler okunurken, açık oturum kapatılarak kapalı oturuma geçildi. Kapalı oturumda yapılan değerlendirmenin ardından sonuç isteklilere elektronik posta yoluyla iletilecek.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Belediye başkanı Salih Ekinci, Halk sağlığını ön planda tutan bir belediye olduklarını belirterek, bu amaçla halkın yaz aylarında daha rahat bir ortamda yaşayabilmeleri için ilaç alım ihalesi gerçekleştirdiklerini söyledi.

 İlaç alım ihalesinin ardından yaz aylarında sivrisinekle etkin bir şekilde mücadele edeceklerini sözlerine ekleyen Ekinci, “ Vatandaşlarımız rahat olsun biz halkımız için gecemize gündüzümüze katarak çalışacağız.”Dedi.

Viranşehir Belediyesi İnsektisit İlaç Alım İhalesi Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX