BAŞKAN BELCA ENGELLİ VATANDAŞIN TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ !


BAŞKAN BELCA ENGELLİ VATANDAŞIN TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ !

.

BAŞKAN BELCA ENGELLİ VATANDAŞIN TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ !
Bu içerik 1173 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, Engelli vatandaşların topluma kazandırılması için çalışmalarını sürdüren Viranşehir Engelliler Derneği, Başkan Belca yönetiminde umut olmaya devam ediyor.

Daha önce dernek olarak birçok engelli vatandaşa yardım eli uzatarak umut olan Engelliler Derneği, son olarak doğuştan engelli olan Ahmet İçin isimli bir gencin talebini geri çevirmeyerek tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Engelli bireylerin yalnız olmadığını her daim hissettiren Viranşehir Engelliler Derneği, yapılan müracaatı değerlendirerek zaman kaybettirmeden engelli vatandaşa ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalyeyi hediye etti.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Engelliler Derneği Başkanı Şeyhmus Belca, Ramazan ayı olması hasebiyle bir nebze olsun umut olmayı başarabildiysek bu bizlere kalan en büyük mutluluktur diyerek, kendilerinden tekerlekli sandalye isteyen Ahmet İçin isimli gence ihtiyacı gereği tekerlekli sandalye teslim ettiklerini söyledi.

Engelli vatandaşın sandalyeyi güle güle kullanmasını temenni eden Başkan Belca, Yardımın yapılmasında emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Ahmet İçin isimli engelli genç ise, Viranşehir Engelliler Derneği ve Başkan Belca’ya teşekkür ederek, tekerlekli sandalye ile artık dışarıda gönül rahatlığı ile gezip eve mahkum olmadan hayatını sürdürebileceğini söyledi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Şeyhmus Belca Viranşehir Engelliler Derneği Başkan Viranşehir Viransehir Viranşehir Haber Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir Engelli Engelli Vatandaşlar Platform Tekerlekli Sandalye desteği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX