AKOD Genel Başkanı Yiğit Viranşehir'e geldi


AKOD Genel Başkanı Yiğit Viranşehir'e geldi

AKOD Genel Başkanı Yiğit Viranşehir'e geldi
Bu içerik 327 kez okundu.

AK Ocaklar Derneği (AKOD) Genel Başkanı Hakan Yiğit, yurt içi ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesine gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.

Viranşehir’e gelen Başkan Yiğit, ilk olarak AK Ocaklar Viranşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada Viranşehir İlçe Başkanı Adnan Çakar ve yönetimi ile görüşerek istişarelerde bulunan Yiğit, AK Ocaklar olarak 15 Temmuz ruhuyla hizmet etmek için mücadele ettiklerini söyleyerek, “ Yatan değil çalışan bir davanın temsilcisiyiz ’ Dedi.

AK Ocakları İlçe Başkanı Adnan Çakar’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Yiğit, AK Ocaklar Viranşehir İlçe Başkanlığı’na hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Yiğit, daha sonra AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile görüşen Yiğit, Viranşehir’in kendisi için ayrı bir yeri ve önemi olduğunu belirterek Başkan Tekin’e çalışmalarında başarı diledi.

AK Ocakları Viranşehir İlçe Başkanı Adnan Çakar ise, Genel Başkan Yiğit’in Viranşehir’e sürekli geldiği, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve desteklerinden ötürü teşekkür ettiğini söyledi.

 

Yaklaşık 1 saat süren ziyaretlerin ardından AKOD Genel Başkanı Hakan Yiğit, beraberindekilerle birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından ilçeden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX