VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ ÇOCUK TİYATROSU KEYFİ


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ ÇOCUK TİYATROSU KEYFİ

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ ÇOCUK TİYATROSU KEYFİ
Bu içerik 127 kez okundu.

Viranşehir Belediyesi, Sosyal Belediyecilik gereği çalışmalarını aralıksız sürdürerek İlçede eğitim gören 2 bin Öğrenciye ücretsiz tiyatro keyfi yaşattı.

Kültür ve Sosyal etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışma yürüten Viranşehir Belediyesi, ETİ Çocuk Tiyatrosu ekibinin oynadığı ‘ Kırmızı Başlıklı Kız ’ Çocuk tiyatrosunu oyununu öğrencilerle buluşturdu.

Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda 17-18 Aralık günleri 2 seans eşliğinde oynanan  ‘ Kırmızı Başlıklı Kız ’ tiyatro oyunu ile Öğrenciler unutulmaz bir gün yaşadı.

İlk kez tiyatro izleyen yüzlerde öğrenci, Viranşehir Belediyesi’nin sunduğu tiyatro hizmeti ile büyük bir mutluluk yaşadı.

Tiyatro oyunu sonrası Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi yaptığı açıklamada; Viranşehir Belediyesi olarak 2 Bin Öğrenciye ücretsiz olarak tiyatro hizmeti sunduklarını söyledi.

Sosyal Belediye olarak Eğitime destek sunmaya devam ettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Yardımcısı Çiftçi, tiyatro oyununun büyük ilgi gördüğünü söyleyerek ETİ Çocuk Tiyatrosu ekibine teşekkür etti.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX