VEKİL ÖZŞAVLI’NIN GİRİŞİMLERİYLE VİRANŞEHİR’DE KGYS VE PTS SİSTEMİ KURULDU


VEKİL ÖZŞAVLI’NIN GİRİŞİMLERİYLE VİRANŞEHİR’DE KGYS VE PTS SİSTEMİ KURULDU

.

VEKİL ÖZŞAVLI’NIN GİRİŞİMLERİYLE VİRANŞEHİR’DE KGYS VE PTS SİSTEMİ KURULDU
Bu içerik 369 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı’nın girişimleri sonucu huzur ve asayişin sağlanması, suçun ve suçlunun tespiti için Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ile Plaka Tanıma Sistemi (PTS) kuruldu.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne yapılan girişimler neticesinde Viranşehir’e KGYS ve PTS sisteminin kurulduğu müjdesini veren Vekil Özşavlı, Sistem ile Viranşehir’in daha güvenli hale geleceğini kaydetti.

Öte yandan mevcut İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasına taşınması ile birlikte eski binada yapılacak olan bakım, onarım ve tadilatın ardından binanın Polisevine dönüştürüleceğini dile getiren Vekil Özşavlı, Polisevinde lokanta ve konaklama için odalar inşa edileceğini söyledi.

Bu kapsamda 200 bini aşan nüfusu göz önünde bulundurarak İlçe Emniyet Personelinin sayısını arttırmak için de gerekli girişimlerde bulunduklardı sözlerine ekleyen Vekil Özşavlı,  Emniyetimizin personel sayısının artırılması sözünü İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya’dan aldık İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Kılıç Aslan Bey’e bu süreçte özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor, KGYS ve PTS sisteminin emniyetimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. ” Diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX