BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ’DEN,SELDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİYE MORAL ZİYARETİ


BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ’DEN,SELDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİYE MORAL ZİYARETİ

.

BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ’DEN,SELDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİYE MORAL ZİYARETİ
Bu içerik 244 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde geçtiğimiz günlerde yağan sağanak yağış sonrası sele kapılan Ortaöğretim Öğrencisi ’ne Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İlçenin Azadi mahallesinde meydana gelen sel baskını sonrası aniden sele kapılıp vatandaşların çabası sonrası kurtarılan Kız Öğrencisi Aleyna Lüzüm’u evinde ziyaret eden Başkan Yardımcısı Çiftçi, yaşadığı korku dolu anların üzerinden bir nebze olsun atması amacıyla ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Çiftçi, Kız Öğrencisi Aleyna Lüzüm’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, kırtasiye malzemesi hediye etti. Başkan Yardımcısı Çiftçi, her zaman vatandaşların yanında olmaya çalıştıklarını ve bu gaye ile hizmet ürettiklerini söyledi.

Belediye olarak geçtiğimiz günlerde ilçede yaşanan sel baskının önlemek için Büyükşehir Belediyesi ve ŞUSKİ ekipleri ile yoğun bir çalışma yürüttüklerini sözlerine ekleyen Çiftçi, koordineli çalışma ile önemli bir sorunu bertaraf ettiklerini kaydetti.

 

Bir fırında işçi olarak çalışan baba Lokman Lüzum ise, " Kızımı kurtaran duyarlı vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Yaşanan olay sonrası Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi bizi yalnız bırakmadı, evimize gelip bizleri sordu. Aile olarak mutlu olduk. Kendisine ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ’DEN SELDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİYE MORAL ZİYARETİ Viranşehir Belediyesi Viranşehir Haberleri Viranşehir'de Sel Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi viranşehir sel baskını viranşehirde öğren
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX