VİRANŞEHİRSPOR İÇİN ‘ DESTEK ’ TOPLANTISI


VİRANŞEHİRSPOR İÇİN ‘ DESTEK ’ TOPLANTISI

.

VİRANŞEHİRSPOR İÇİN ‘ DESTEK ’ TOPLANTISI
Bu içerik 299 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Kaymakam Ömer Dereci önderliğinde Viranşehirspor’a destek için toplantı düzenlendi.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Süper Amatör Liginde mücadele eden Viranşehirspor’un kalkınması için Öğretmenevinde İlçenin ileri gelenleriyle bir yemekli toplantı yapıldı.

Toplantıda Viranşehirspor’un kalkınması için yapılabilecek olan çalışmalar ele alındı.30 Aralık günü Viranşehirspor için kongre gerçekleştirileceği ifade edilerek, destek talep edildi.

Yemekli destek toplantısında kısa bir konuşma yapan Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci, Viranşehirspor’a gerekli desteğin sağlanacağını belirterek, “Viranşehirspor kurumsallaşmalı, parlamalı, daha ileriye giderek, ilçeyi en güzel şekilde temsil etmeli ve marka haline gelmelidir. Bir ilçeyi parlatan şeylerden biri de sporudur. Bu nedenle biz de Viranşehirsporu ilerletip, Viranşehir'i daha iyi temsil etmesini sağlayacağız. ” Dedi.

Dereci, Viranşehirspor’un kalkınması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayarak, İşadamları ve İlçenin sevilen simalarının görüşlerini aldı.

Yaklaşık 1 saat süren yemekli destek toplantısına Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci, Viranşehirspor Kulüp yöneticileri, İş Adamları ve ilçenin sevilen simaları katıldı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX