KAYMAKAM DERECİ TALİMAT VERDİ OKUL SERVİSLERİNDEKİ SİYAH CAM FİMLER KALKIYOR


KAYMAKAM DERECİ TALİMAT VERDİ OKUL SERVİSLERİNDEKİ SİYAH CAM FİMLER KALKIYOR

.

KAYMAKAM DERECİ TALİMAT VERDİ OKUL SERVİSLERİNDEKİ SİYAH CAM FİMLER KALKIYOR
Bu içerik 1040 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Velilerin ve vatandaşların yoğun şikayeti üzerine Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci, harekete geçerek Okul servislerine takılan siyah cam fimlerin sökülmesi için talimat verdi.

Servis minibüslerin kesinlikle camlarına film çektirmemesi ve çektirenlerin ise en kısa sürede sökmeleri konusunda Kaymakam Ömer Dereci, uyarıda bulundu.

Konu ile ilgili Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci yaptığı açıklamada; Son dönemlerde yaşanan adli olaylar ve vatandaşlardan gelen talepler ile şikayetler üzerine okul servislerine takılan siyah cam fimlerin kaldırılması için bir takım çalışma başlattıklarını söyledi.

Öğrencilerin kendilerine birer emanet olduğunu vurgulayan Kaymakam Dereci, “Ailelerin en değerli varlıkları olan çocuklarını bizlere emanet edildiğinin farkında ve bilincindeyiz. Bu nedenle servisçi esnafımız sadece can taşımıyor, ailelerin en kıymetli emanetlerini de taşıyor. Bu hususla ilçemizdeki Okul Servis araçlarına kesinlikle siyah cam filmleri yasaklıyoruz. Okul servis aracı olarak kullanılacak taşıtlarda, camlar şeffaf ve film çekilmemiş olmalıdır.”  Diye konuştu.

‘ Uyarılara uymayan servislere ağır ceza verilecek ’

Uyarılara aldırış etmeyen Servis araçlarına kesinlikle taviz verilmeyip cezai müeyyide uygulanacağını sözlerine ekleyen Dereci, Filmlerin en kısa sürede sökülmesini ön görüyoruz ” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX