VİRANŞEHİR’Lİ İREM ÖĞRETMENİN KİTAP KAMPANYASI’NA TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN 3 BİN KİTAP DESTEĞİ


VİRANŞEHİR’Lİ İREM ÖĞRETMENİN KİTAP KAMPANYASI’NA TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN 3 BİN KİTAP DESTEĞİ

.

VİRANŞEHİR’Lİ İREM ÖĞRETMENİN KİTAP KAMPANYASI’NA TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN 3 BİN KİTAP DESTEĞİ
Bu içerik 934 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde görev yapan kitap tutkunu Edebiyat Öğretmeni İrem Karakış’ın Öğrencileri ve Okul Kütüphanesi için başlatmış olduğu kitap toplama kampanyasına Giresun’un Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, 3 Bin Kitap desteğinde bulundu.

Kısa bir süre önce görev yaptığı okulda kütüphane olmamasından ötürü Okul yönetiminin de desteği ile boş bir sınıfı kütüphaneye dönüştüren Edebiyat Öğretmeni İrem Karakış, daha sonra ‘ Okumuşsa getir bende okuyayım ’ sloganı ile kitap toplama kampanyası başlattı. Öğrencileri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan İrem Karakış’ın bu anlamlı Kampanyası’na Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, duyarlılık gösterdi.

Kampanya kapsamında Tirebolu’ndan Dünya, Türk Edebiyatı ve Tarih gibi birçok alandan farklı kitapların bulunduğu bir minibüs dolusu kitap Viranşehir’e getirildi.

 

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’ne getirilen kitaplar Öğrenciler burada tarafından okul kütüphanesine taşındı. Edebiyat Öğretmeni İrem Karakış, Okul Kütüphanesine kazandırılan binlerce kitap için Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’a teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Çocuğunun hastalığından dolayı öğrencileri kitap temininde ziyaret edemediğini belirten Giresun Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, telefonla yaptığı görüntülü görüşmenin ardından kitapların hayırlı ve uğurlu olması temenni ederek İrem Karakış’a ve Öğrencilere başarı diledi.

Bizde www.viransehirsondakika.com yönetimi olarak Giresun Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak'a teşekkür ediyoruz..

 

Giresun Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Viranşehir'de Kitap Toplama Kampanyası VİRANŞEHİR’Lİ İREM ÖĞRETMENİN KİTAP KAMPANYASI’NA TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN 3 BİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX