VEKİL ÖZŞAVLI, “ VİRANŞEHİR’E KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ KURULACAK ”


VEKİL ÖZŞAVLI, “ VİRANŞEHİR’E KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ KURULACAK ”

.

VEKİL ÖZŞAVLI, “ VİRANŞEHİR’E KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ KURULACAK ”
Bu içerik 666 kez okundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir’in sağlık alanında kaliteli hizmet alabilmesi için Bakanlık nezdinde girişimlerine ara vermeden devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana, İlçenin Eğitim, sulama, Elektrik ve sağlık alanındaki eksikliklerinin giderilmesi amacıyla önemli girişimlerde bulunan Vekil Özşavlı, kısa bir süre önce yapmış olduğu girişimlerine bir yenisini daha ekledi.

Bu bağlamda Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ‘yı makamında ziyaret eden Vekil Özşavlı, Viranşehir'e Kadın Doğum,Çocuk Hastanesi kazandırılması ve Doktor eksikliğinin giderilmesi için istişarede bulundu.

Bakanlık nezdinde yapmış olduğu önemli girişimlerde Viranşehir için Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi sözünün alındığını belirten Vekil Özşavlı, Viranşehir halkına müjdeyi vererek, çalışmaların kısa sürede başlayabileceğini kaydetti.

Vekil Özşavlı ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada; Viranşehir’de doğurganlık hızının yüksek olduğunun farkında olduklarını ve bu anlamda ilçeye kurulacak olan Kadın Doğum ve Çocuk hastanesi ile şehrin rahatlayacağını söyledi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

VEKİL ÖZŞAVLI “ VİRANŞEHİR’E KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ KURULACAK ” AK Parti Şanliurfa Milletvekili Dr.Halil Özşavlı Viranşehir Kadın Doğum Hastanesi Viranşehir Çocuk Hastanesi Viranşehir Devlet Hastanesi Viranşehir Vira
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX