VİRANŞEHİRSPOR’DA ŞEHMUSOĞLU DÖNEMİ


VİRANŞEHİRSPOR’DA ŞEHMUSOĞLU DÖNEMİ

.

VİRANŞEHİRSPOR’DA ŞEHMUSOĞLU DÖNEMİ
Bu içerik 537 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Viranşehirspor’un Olağan kongresi yapıldı. Kongrede Yeşil Beyazlı Kulübün Başkanlığı’na İrfan Şehmusoğlu getirildi.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Süper Amatör Liginde mücadele eden Viranşehirspor 31 Aralık 2018 günü kongreye gitti. Tek liste ile girilen kongrede Viranşehirspor Kulübü İrfan Şehmusoğlu’na emanet edildi.

Kongre sonrası kısa bir açıklama yapan İrfan Şehmusoğlu, yeni bir vizyon ve oluşum ile Viranşehirspor’u hep birlikte hak ettiği yere getirmek için önemli bir görev üstlendiğini ifade ederek, kendisine bu görevi layık gören tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni eden Şehmusoğlu,’ Yönetim kurulu toplantısının ardından yönetimdeki arkadaşların görevleri belli olacak.’ Dedi.

Viranşehirspor’un yeni yönetim kurulu ise şöyle;

1-İrfan Şehmusoğlu

2-Nurettin Karakış

3-Hamit Eren

4-İsmail aksu

5-Bahri Ekinci

6-Ömer Yazmacı

7-Abdurrezzak Yüksel

8-Cahit Ateş

9-İsmail Kuran

10-Mustafa Yüksel

11-Halil İbrahim Aydoğan

12-Celal Yüksel

13-Mehmet Sürme

14-Hadi Diken

15-Ahmet Özbilgi

16-İsmail Şubat

17-Hasan Basri Etli

18-Halit Karakış

19-Abdullah Çiçek

20-Ali Tekin

Bizde www.viransehirsondakika.com yönetimi olarak Viranşehirspor'un yeni Başkanı olan İrfan Şehmusoğlu'na ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileriz..

VİRANŞEHİRSPOR’DA ŞEHMUSOĞLU DÖNEMİ Viranşehirspor Viranşehir Spor Haberleri Viranşehir İrfan Şehmusoğlu Viranşehirspor Kulübü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX