AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ'DEN AÇIKLAMA !


AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ'DEN AÇIKLAMA !

.

AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ'DEN AÇIKLAMA !
Bu içerik 655 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart Yerel seçimler öncesi AK Parti'den Aday olarak gösterilen Ziraat Mühendisi Salih Ekinci,Adaylığının açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından bir bildiri yayınladı.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci,sosyal medya hesabında yayınladığı bildiride; "  Birlikte Güçlüyüz, Birlikte Başaracağız düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti'den Viranşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmenin onurunu yaşıyorum. Bizlere teveccüh göstererek bu onuru yaşatan ve sorumluluğu veren Reis-i Cumhurumuz ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'a Parti Meclisimize ve Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimize, Şanlıurfa İl Başkanımıza ve Yönetimine, Şanlıurfa Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza, Ak Parti İlçe Başkanımıza ve Yönetimine, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve özellikle Viranşehirimizin değerli halkına teşekkür ediyorum.
Büyüklerimizden Devlet içinde görev almayı bir fırsat değil; büyük bir sorumluluk olarak anlamayı öğrendik. Bu sorumluluğun bilincinde ve farkında olarak ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi daha ileriye götürmek için daha önce de beyan ettiğimiz gibi elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız.
Viranşehir ilçemizde yaşanan bir fert olarak ilçemizin ihtiyaç ve sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu ihtiyaç ve sorunları çözme iradesine sahibiz. Viranşehirli hemşerilerimizin desteği ile Viranşehir'i daha yaşanılır ve modern standartlara sahip bir şehir haline hep birlikte getireceğiz.
Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini kaybedeni olamayan bir süreç olarak görüyoruz. Şahsım dışındaki aday adayları ile hep birlikte omuz omuza mücadele vererek ilçemize hakkettiği hizmeti getireceğiz. Aday adaylarımızın ilçemize hizmet etme şiarı ile yola çıktılarını bilincinde olarak ilçemizle ilgili her türlü öneri ve projelerini dikkate alacağız. Viranşehir'i birlikte güçlü kılacağız. Kazanan Viranşehir olacak." ifadelerini kullandı.

AK ADAY SALİH EKİNCİ'DEN İLK AÇIKLAMA ! Salih Ekinci Kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX