AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ’YE COŞKULU KARŞILAMA


AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ’YE COŞKULU KARŞILAMA

.

AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ’YE COŞKULU KARŞILAMA
Bu içerik 492 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olay yerel seçimler öncesi AK Parti Genel Merkezi Viranşehir Belediye Başkanlığına Aday gösterilen Salih Ekinci’ye, sevgi selinde bulunuldu.

Şanlıurfa GAP Havalimanında toplanan çok sayıda Partili, Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı ve Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’yi karşıladı.

GAP Havalimanında AK Aday Ekinci’yi karşılayan Partililer, konvoy halinde Şanlıurfa-Viranşehir karayolu üzerinde bulunan Sümer tesislerine geldi. Burada çok sayıda partilinin yoğun sevgisi ile karşılaşan Ekinci,’ Birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız ve İnşallah 1 Nisan Viranşehir için tarihi bir zaferin yazıldığı bir gün olacaktır.Bu anlamda inşallah 20 yıl aradan sonra Viranşehir'i AK belediyecilik ile tanıştıracağız.’ Diye konuştu.

Ardından partililerle birlikte konvoy eşliğinde Cumhuriyet meydanında bulunan AK Parti İlçe Başkanlığı’na geçildi. Cumhuriyet meydanında AK Aday Salih Ekinci için kurban kesildi. Kurban kesimi sonrası Özşavlı ve Ekinci, İlçe Başkanlığı’na geçerek tebrikleri kabul etti.

Burada, İlçe Başkanı Ali Tekin, Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı ve Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmalarda, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine vurgu yapılarak, Viranşehir Belediyesini AK Belediyecilikle tanıştırmak için  birlik ve beraberlik çağrısında bulunuldu.

 

 

 

 

AK PARTİ VİRANŞEHİR ADAYI SALİH EKİNCİ’Yİ COŞKULU KARŞILAMA Viranşehir Viranşehir AK Parti Viranşehir AK Parti Adayı Salih Ekinci Salih Ekinci Kimdir Viranşehir Belediye Başkan Adayları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX