AK PARTİ VİRANŞEHİR SKM SEÇİM STARTINI VERDİ


AK PARTİ VİRANŞEHİR SKM SEÇİM STARTINI VERDİ

.

AK PARTİ VİRANŞEHİR SKM SEÇİM STARTINI VERDİ
Bu içerik 535 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için AK Parti Viranşehir SKM Başkanlığı seçim startını verdi.

AK Parti Viranşehir SKM Başkanı Mehmet Koşar idaresinde verilen seçim startı ile birlikte çalışmalar başladı. Seçim startının verilmesinin ardından AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Seçim ve Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında SKM Başkanı Mehmet Koşar’dan bilgi aldı.

Tekin burada yaptığı açıklamada; AK Parti Viranşehir İlçe teşkilatı olarak 31 Mart tarihinde Viranşehir’i AK Belediyecilik ile tanıştırmak adına başlattıkları hazırlıkların tamamlandığını ve seçim startını verdiklerini söyledi.

SKM Başkanı Mehmet Koşar ise, bismillah diyerek seçim startını verdiklerini belirtip,‘ Birlikte daha güçlüyüz ve inşallah ta hep birlikte 31 Mart seçimlerinde Viranşehir’de büyük bir başarı ve zafer elde edeceğiz. Bu vesile ile AK Parti İlçe Başkanlığı olarak gerek İlçe yönetimi, gerek Gençlik Kolları ve gerekse Kadın Kollarımız ile birlikte kenetlemiş durumdayız.’ diye konuştu.

AK PARTİ VİRANŞEHİR SKM SEÇİM STARTINI VERDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX